Skład Rady Miasta Włocławek VI kadencji (2010-2014)

Przewodniczący Rady:

Wawrzonkoski Stanisław

Sekretariat Przewodniczącego Rady
Zielony Rynek 11/13
87-800 Włocławek

Pokój 23, budynek „B”
tel.: (054) 411 34 00

Wiceprzewodniczący Rady:

Osiński Rajmund
Raczyński Tadeusz
Skrzypek Władysław


Radni Rady Miasta Włocławek:
  1. Bieńkowski Sławomir (email: sbienkowski@gmail.com, sbienkowski1@um.wloclawek.pl)
  2. Borowiak Joanna (email: jborowiak@um.wloclawek.pl)
  3. Chełminiak Damian (email: dchelminiak@um.wloclawek.pl)
  4. Chmielewski Jarosław (email: jchmielewski@um.wloclawek.pl)
  5. Grządziel Krzysztof (email: kgrzadziel@um.wloclawek.pl)
  6. Hupało Jarosław (email: jhupalo@poczta.onet.pl)
  7. Jarzembowski Maciej (email: maciek.jarzembowski@gmail.com)
  8. Jaworski Dariusz (email: djaworski@um.wloclawek.pl)
  9. Kazimierczak Andrzej (email: akazimierczak@um.wloclawek.pl)
  10. Krut-Horonziak Olga (email: ohoronziak@um.wloclawek.pl)
  11. Krzemieniewski Stanisław (email: skrzemieniewski@um.wloclawek.pl)
  12. Kukucki Krzysztof (email: k2k3@wp.pl)
  13. Łuczak Krystian (email: kluczak@um.wloclawek.pl
  14. Mielczarczyk Henryk (email: hmielczarczyk@um.wloclawek.pl)
  15. Osińska Monika (email: mosinska@um.wloclawek.pl)
  16. Osiński Rajmund (email: rosinski@um.wloclawek.pl)
  17. Raczyński Tadeusz (email: traczynski@um.wloclawek.pl)
  18. Rosiński Jerzy (email: jrosinski@um.wloclawek.pl
  19. Rutkowska Elżbieta (email: erutkowska@um.wloclawek.pl)
  20. Skrzypek Władysław (email: wskrzypek@um.wloclawek.pl)
  21. Stelmasik Marek (email: mstelmasik@um.wloclawek.pl)
  22. Stocki Jan (email: jstocki@um.wloclawek.pl, 100cki@wp.pl)
  23. Szczepańska Ewa (email: eszczepanska@um.wloclawek.pl)
  24. Wawrzonkoski Stanisław (email: swawrzonkoski@um.wloclawek.pl)
  25. Wesołowski Dariusz (email: dwesolowski@um.wloclawek.pl)

Wytworzył: Małgorzata Feliniak (19 kwietnia 2011)
Opublikował: Marcin Szarpak (19 kwietnia 2011, 19:11:29)

Ostatnia zmiana: Jakub Sosiński (3 kwietnia 2013, 07:30:54)
Zmieniono: Zmieniono adres email Radnej Joanny Borowiak.

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 27721

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij