Skład Rady Miasta Włocławek VII kadencji (2014-2018)

Przewodniczący Rady:

Jarosław Chmielewski

Sekretariat Przewodniczącego Rady
Zielony Rynek 11/13
87-800 Włocławek
Pokój 23, budynek „B”
tel.: (054) 411 34 00

Wiceprzewodniczący Rady:

Ewa Szczepańska
Rafał Sobolewski

Radni Rady Miasta Włocławek:
  1. Jacek Buława                      jbulawa@um.wloclawek.pl
  2. Damian Chełminiak             damche86@gmail.com
  3. Agnieszka Chmielewska       achmielewska@um.wloclawek.pl
  4. Jarosław Chmielewski           jchmielewski@plusnet.pl
  5. Piotr Czarnecki                    pczarnecki@um.wloclawek.pl
  6. Janusz Dębczyński               jdebczynski@um.wloclawek.pl
  7. Mariola Gawłowska              mgawlowska@um.wloclawek.pl
  8. Krzysztof Grządziel              kgrzadziel@um.wloclawek.pl
  9. Jarosław Hupało                  jhupalo@um.wloclawek.pl
  10. Dariusz Jaworski                 d-jaworski@wp.pl
  11. Olga Krut-Horonziak            ohoronziak@um.wloclawek.pl
  12. Stanisław Krzemieniewski     skrzemieniewski@um.wloclawek.pl
  13. Krzysztof Kukucki                k2k3@wp.pl
  14. Zbigniew Lewandowski          zlewandowski@um.wloclawek.pl
  15. Krystian Łuczak                   kluczak@um.wloclawek.pl
  16. Józef Mazierski                  jmazierski@um.wloclawek.pl
  17. Tomasz Nagala                   tnagala@um.wloclawek.pl
  18. Andrzej Pałucki                   apalucki@um.wloclawek.pl
  19. Tadeusz Raczyński             traczynski@um.wloclawek.pl
  20. Rafał Sobolewski                rsobolewski@um.wloclawek.pl
  21. Ewa Szczepańska                eszczepanska@um.wloclawek.pl
  22. Stanisław Wawrzonkoski       swawrzonkowski@um.wloclawek.pl
  23. Dariusz Wesołowski             dwesolowski@um.wloclawek.pl
  24. Katarzyna Zarębska            kzarebska@um.wloclawek.pl

Wytworzył: Miejska Komisja Wyborcza we Włocławku (18 listopada 2014)
Opublikował: Jakub Sosiński (2 grudnia 2014, 09:59:48)

Ostatnia zmiana: Jakub Sosiński (9 grudnia 2015, 15:22:24)
Zmieniono: Usunięto ze składu Radną Joannę Borowiak.

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 4799

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij